Novinky

Lhota u Malenovice - Březnice 3:7

21.09.2014 19:29
Branky: 3 x Josef Červený, 4 x Filip Ba'ta (C) Hráči Březnice od první minuty ovládli utkání. Hráli s nasazením a bojovností. Mužstvo zaslouží pochvalu, v druhé půli hráli i hráči, kteří střídají a taky zahráli velmi dobře. Vítězství bylo zasloužené, a to ještě mnoho šancí hráči Březnice...

Lhota u Malenovic - Březnice - neděle

15.09.2014 13:46
V neděli dne 21.9.2014 hrajeme ve Lhotě u Malenovic. Začátek utkání ve 13.00 hod., sraz hráčů je ve 12.15 hod. ve Lhotě.

Neděle - soupeř nepřijel

15.09.2014 13:44
V neděli dne 14.9.2014 se neuskutečnil zápas mez Březnicí a Spytihněvem. Soupeř nepřijel. Žáci Březnice místo zápasu trénovali (v týdne se k vůli počasí netrénovalo). Pochvala za nedělní trénink.

Tréninky - září

09.09.2014 07:41
Tréninky v září v úterý a ve čtvrtek od 17.00 hod.

Sabča - fotogalerie

05.09.2014 07:41
Do sekce fotogalerie byla přidána fotka naší nejmenší hráčky Sabči.

Tréninky - červenec

19.07.2014 06:52
V červenci tréninky v úterý a ve čtvrtek od 17.30 hod., kdo nejste na dovolené choďte na tréninky, ať se můžeme připravit na sezonu.

Podzim - los

10.07.2014 18:58
SK BŘEZNICE - ŽÁCI OS SK. A ROZLOSOVÁNÍ PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY 2014/2015                     1. KOLO   NE 24.08.14 14:30 BŘEZNICE -...

Trénink - pátek - 11.7.2014

05.07.2014 14:29
Trénink v pátek od 17.00 hod., přijďte všichni. Začínáme trénovat na novou sezonu.

Fotografie

05.07.2014 14:24
Sledujte sekci fotogalerie, jsou přidávány další fotografie. Jsou doplněny fotografie ze závěrečného posezení a fotografie z turnaje ve Lhotě, které zaslal pan Baťa.

Pátek - posezení

29.06.2014 11:47
V pátek dne 4.7.2014 se uskuteční v areálu SK Březnice posezení od 17. 00 hod. Zahrajete si fotbálek. Přijďte všichni,  společné foto s pohárem. Za celou sezonu si to zasloužíte.